אודות

בתחילת דרכי בשוק ההון התחלתי כסוחר עצמאי בניירות ערך. משנת 2005 ועד הקמת "אודי קינן – תכנון ובקרה פיננסית", עבדתי בתפקידים שונים בשוק ההון, הן בשוק המוסדי והן בשוק הפרטי. בתפקידי האחרון עבדתי בפסגות בית השקעות, מול חברות , קיבוצים ולקוחות פרטים. את "אודי קינן – תכנון ובקרה פיננסית" הקמתי על מנת לתת פיתרון לצרכים המשתנים בעולם הפיננסי. מטרת העל שלי היא לסייע ללקוחותי להגיע לשליטה והישגים פיננסים טובים ככל שאוכל, על מנת לאפשר ללקוחותי לפרוש עם עתודות פיננסיות ,אשר יאפשרו ללקוחותי להנות משנות הפרישה בביטחון. בבואי לספק פתרונות ללקוחותי אני מתייחס למירב הפרמטרים העשויים להשפיע על השגת יעדיהם.

בין התחומים עליהם אני נדרש לתת מענה הולם ניתן למנות כמה נושאי משנה:
תכנון השקעות – השגת היעדים הפיננסים של הלקוח לטווח הארוך ולטווחים קצרים יותר, כגון, חיסכון לימודים לילדים, חיסכון לדירה וכדומה.

השגת ביטחון רב יותר על ידי ניהול סיכונם, ביטוחים משלימים לארועים בלתי צפויים.

ייעול שיקולי המס הנוכחיים והעתידיים של הלקוח.

הערכות מוקדמת על מנת לאפשר שמירה על סגנון החיים הרצוי ללקוח לאחר פרישה.

יישום אסטרטגיה לשימור הנכסים והעברתם ליקיריהם.

אני רואה שני תחומים כמהותיים ביותר לצידוק קיומי העסקי:

  1. אתיקה – המחוייבות לפעול בצורה הוגנת, אמינה ושקופה עבור לקוחותי.
  2. מקצוענות – המחוייבות לעשות כמיטב יכולתי המקצועית על מנת להגשים את יעדי לקוחותי.

אודי קינן

בעל תואר שני במנהל עסקים, עם התמחות במימון- בנקאות והנדסה פיננסית, מטעם האוניברסיטה העברית, ובעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת חיפה עם התמחות בניהול השקעות.
בעל רשיון בין לאומי לתכנון פיננסי CFP.
קיבל הסמכה לניהול תיקי השקעות מטעם רשות ניירות ערך בישראל ובעל רשיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

הרשיון שלי הוא רשיון משווק השקעות ורשיון של סוכן ביטוח פנסיוני. רשיון משווק מאפשר לי לקבל עמלות שיווק מצד שלישי איתו קיים הסכם מתאים. הנני בעל רשיון בניהול תיקי השקעות בהתליה מרצון. גופים איתם יש לי הסכמי שיווק הם פסגות, ילין לפידות, אלומות ספרינט, אלטשולר שחם, טנדם קפיטל, מיטב דש, כלל ביטוח, הראל ביטוח, הכשרה ביטוח,מנורה מבטחים. על פי בחירת הלקוח אני מספק שירותים של בדיקה וחוות דעת של נכסים פיננסים שונים כגון ביטוחי מנהלים , קרנות פנסיה ועוד , תמורת תשלום עם התחייבות שלא עמלה כלשהי מצד שלישי. בנוסף אני עוסק בבקרה שוטפת על ביצועי השקעות עם או ללא התחייבות לגבי קבלת עמלות מצד שלישי.